Kurumsal

           Smak Makine A.Ş 2011 yılında, ana iş dalı olan gemi ekipmanları imal etmek amacıyla kuruldu. Başlangıçtan bu yana sahip olduğu mütevazi sermaye ve gerçekçi vizyonu ile, geçen kısa süre içerisinde alanında Türkiye’nin en iyi firmalarından biri oldu. Ülkemizde birçok tersane ve armatörlük firmasının ana tedarikçisi konumunda bulunmanın yanı sıra, birçok yurtdışı müşterisi için de ihracat işlemleri gerçekleştirmektedir.

           Bugün Smak Makine artan bilgi ve kabiliyetlerinin verdiği cesaret ile artık kendini endüstriyel ekipman imalatçısı olarak adlandırıyor ve Denizcilik dışında Enerji, Makine imalatı, Madencilik, Tarım ve İnşaat sektörleri içinde tamamı mühendislik ürünü endüstriyel makine ve ekipman imalatları gerçekleştiriyor.

           Smak Makine endüstriyel ekipman üretim faaliyetlerinin yanı sıra ayrıca satış ve pazarlamasını yaptığı; Dünyanın Endüstriyel gaz devi Linde Gaz'ın Yalova ve Bursa satış ortağıdır.

           Smak Makine faaliyetlerinin her alanında iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını başlatarak, kuruluşunun 3.yılından bu yana ISO 9001: 2015 kalite yönetim sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi, OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi belgelerini TÜV Rheiland denetimleri sonucunda almaya hak kazanmıştır. Ayrıca 2018 yılından itibaren de DNV-GL tarafından WWA (Welding Workshop Approval) sertifikasyonunu tamamlamış ve başta Norveç ve Alman Projeleri için sürdürülebilir kalitesini ispatlamış bir firma olmuştur.